A. Listem (0)

Hakkımızda

Tam hizmet ajansı olarak çalışan İpek Ajans, markanızın sektör dinamiklerini detaylıca analiz ediyor, reklam-pazarlama stratejilerinizi belirliyor ve her ihtiyacınıza uygun kreatif ve profesyonel çözümleri tek noktadan tam hizmet ile üretiyoruz.

Bütünleşik pazarlama iletişim ile markalarımızın tüm reklam süreçlerini yönetiyor ve dijital ajans hizmetlerinden kreatif ajans hizmetlerine kadar, bir tam hizmet reklam ajansının kapsamında olan tüm işleri yapıyoruz. Yaratıcı ve eğlenceli ekibimizle markaların en çok tercih ettiği reklam ajanslarından biriyiz.

İşletmemizin 25 yıllık deneyimiyle; kurumsal kimlik tasarımı, sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, responsive web sitesi tasarımı, tanıtım filmi, seo optimizasyonu, senaryo yazımı, dijital proje tasarımı, mobil uygulama tasarımı, Google reklam yönetimi (Ads), yaratıcı mailing tasarımı,  ürün filmi çekimi,metin yazarlığı ve televizyon reklamları gibi hizmetleri markanıza özel planlamalar yaparak sunarken siz de markanızın ihtiyacı olan birçok hizmeti tek noktadan ajans hizmeti olarak veya proje başına alara daha uygun bütçelerin ve zamandan tasarrufun tadını çıkartabilirsiniz.

Hızlı, kaliteli ve özgün işler yaptığımız her bir markamız ile dostluk bağımız yıllardır devam ediyor.

Unutmayın, dijital çağda başarılı olmanın ve rakiplerle baş etmenin en temel kurallarından biri, işi uzmanına bırakmaktır.

Her zaman dediğimiz gibi; “Bir Fikrimiz Var”